uzman-labor1993 yılında planlaması ve donanımı uzman kadrolar tarafından yapılarak hizmet vermeye başlayan çok amaçlı UZMAN LABOR Diş Protez Laboratuvarı 18. yılını başarı ile geride bırakmıştır.
Türkiye’nin her yerindeki diş hekimlerine hizmet veren çok amaçlı UZMAN LABOR Diş Protez Laboratuvarı, kuruluşundan bu yana özellikle diş hekimlerimizle ilişkilerine önem ve öncelik veren şirketimiz bunun sonucu olarak sürekli gelişmiş ve şirket kalitesini bu günkü durumuna taşımıştır. El emeği kadar teknolojinin imkanlarını da kullanan laboratuvarımız üretim sürecinde de, web tabanlı Protez İş Takip Sistemini kullanarak (barkodla takip) işin aşamalarının dijital olarak kayıt edilmektedir. Bu sistem sayesinde diş hekimleri protezin hangi aşamada olduğunu internet üzerinden takip edebilmektedir. Laboratuvarımız hem ülkemizde hem de Avrupa da yaptığını protezlerden dolayı büyük beğeni kazanmıştır. Laboratuvarımız bünyesinde; İmplant üstü protezler, Porselen, Freze, Klasik Biodent, İskelet tesviye, Köprü tesviye, İskelet modelaj, Köprü modelaj, Empres (Jaket Porselen), Asetel-de (Asatel Protezler ve Asetel kroşe), Alçı dökümü olmak üzere 12 bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerde; Hassas Tutuculu Protezler, Total Protez, Metal Desteksiz Frez Porselenler, Oksit Esaslı Porselen, İskelet Protezler tüm dünyada kabul gören en zengin materyaller kullanılarak uzman ellerde üretilmektedir. Bunun kanıtı olarak da laboratuvarımızda üretilen tüm seramik işlere 6 yıl garanti verilmektedir.
UZMAN LABOR olarak hekimlerimize teknolojinin getirdiği yenilikleri ve kaliteli hizmetlerimiz devam edecektir. Disiplinli laboratuvar ortamı ve mesleğinde kariyer sahibi elemanlarımız, başarımızın sırrıdır.